DDT Logistics ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz


+48 510 405 513 dorian@ddtlogistics.pl

Konfekcjonowanie co-packing

Zdobywane przez lata doświadczenie oraz wykwalifikowani pracownicy sprawiają, że jesteśmy specjalistami w konfekcjonowaniu, a także w co – packingu. Wszystkie wykonywane przez naszą – firmę usługi są świadczone kompleksowo.

Na ich ostateczną formę składa się wiele czynności.

  • Pakowanie lub przepakowywanie towarów: w inne, nowe kartony, a także dedykowane pojemniki.
  • Zgrzewanie czyli foliowane na gorąco.
  • Foliowanie: mające na celu ochronę pakowanych przedmiotów przed uszkodzeniem, a także wilgocią i działaniem czynników atmosferycznych.
  • Etykietowanie: najczęściej wykonuje się je ręcznie, ma ono na celu uzupełnienie kartonów o brakujące opisy, takie jak kody, indeksy itp. W tym celu używa się pieczątek, banderoli, taśm lub pasków.
  •  Drukowanie, a także naklejanie dodatkowych oznaczeń.
  • Sprawdzenie jakości danego towaru.
  • Sprawdzenie czy zgadza się ilość umieszczonych w kartonach przedmiotów.

Nasi pracownicy wykonują co – packing różnego rodzaju artykułów przemysłowych, zarówno tych przeznaczonych do handlu, jak i do produkcji.

W celu przybliżenia naszym klientom tego czym dokładnie jest konfekcjonowanie poniżej podajemy kilka przykładów. Usługi te ogólnie rzecz biorąc obejmują czynności takie jak sortowanie, zestawianie, oznaczenie, a także przepakowywanie towarów. W zależności od preferencji mogą być one wykonywane ręcznie lub przy pomocy odpowiednich maszyn.

Konfekcjonowanie obejmuje również co – packing czyli przepakowywanie towarów, które obejmuje szereg czynności jakie muszą wykonać pracownicy danej firmy. Świadczenie takich usług polega na otrzymywaniu od klientów produktów w zniszczonych lub zbiorczych kartonach.Zadaniem pracowników jest odpowiednie przepakowanie tych towarów.

Jednak zanim do tego dojdzie zajmują się oni również zaprojektowaniem kartonu oraz etykiet, które będą na nim umieszczone. Usługa co – packing najczęściej stosowana jest przez producentów kosmetyków, leków, chemii oraz branż reklamowych. Głównie są to firmy, którym zależy na eleganckim opakowaniu.

Zlecenie kompletowania towarów jest szczególnie korzystne dla niewielkich firm. Pozwala to na znaczną oszczędność czasu. Co więcej nasza firma dysponuje wysokiej jakości sprzętem oraz wykwalifikowanymi pracownikami, którzy pracują szybko i wydajnie.

Klientów zainteresowanych naszą ofertą zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego. Zaoferujemy najlepsze rozwiązania i dopasujemy je do ich potrzeb, ponieważ naszym celem jest zadowolenie naszych klientów.