DDT Logistics ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz


+48 510 405 513 dorian@ddtlogistics.pl

Dystrybucja przesyłek drobnicowych

Zdobyte na przestrzeni ostatnich lat bardzo duże doświadczenie pozwala nam na zaoferowanie usługi dystrybucji przesyłek drobnicowych. Swoje działania prowadzimy zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym, a propozycję kierujemy nie tylko w stronę przedsiębiorstw, ale także klientów indywidualnych.

Dystrybucja przesyłek drobnicowych polega na transporcie towarów w małych paczkach lub kartonowych opakowaniach. Całkowity koszt przewozu jest w tym przypadku uzależniony od wagi przewożonego ładunku. Niebywałą zaletą takiego rozwiązania jest przede wszystkim niski koszt usługi poprzez możliwość obsłużenia wielu odbiorców w ciągu jednego dnia pracy.

Szeroki zakres usług

Proponowana przez nas dystrybucja przesyłek drobnicowych dzięki współpracy z agencjami celnymi, armatorami oraz firmami transportowymi może być realizowana nie tylko drogą lądową, ale także lotniczą i morską, co sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Proponujemy bardzo szeroką ofertę, jak na przykład konfekcjonowanie, a także tworzenie i przyklejanie etykiet. Cały proces dystrybucji przesyłek drobnicowych może być na bieżąco kontrolowany przez naszych kontrahentów, dzięki czemu istnieje możliwość bardzo szybkiej reakcji na zmianę sytuacji na rynku oraz wahania popytu.

 

Optymalizacja procesów i wzrost bezpieczeństwa

Każde powierzone zadanie wykonujemy z dbałością o nawet najmniejszy szczegół, a posiadanie doświadczonej kadry pracowników sprawia, że wszystkie oferowane procesy jesteśmy w stanie zoptymalizować pod względem kosztów oraz czasu realizacji. Zastosowanie nowoczesnych i bardzo komfortowych pojazdów zapewnia bezpieczeństwo ładunku w całym procesie transportowym. Oferowana przez nas dystrybucja przesyłek drobnicowych obsługuje wiele rodzajów towarów, na przykład z branży technologicznej, motoryzacyjnej, jubilerskiej czy spożywczej.

Zapraszamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa, a w razie pytań do kontaktu z jednym z naszych działów.