DDT Logistics ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz


+48 510 405 513 dorian@ddtlogistics.pl

Wynajem powierzchni magazynowej

Nasza firma działa na polskim rynku już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie doświadczenie pozwala na zaoferowanie usług wynajmu powierzchni magazynowej. Swoją propozycję kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw poszukujących miejsca na przechowywanie swoich produktów. Dogodna lokalizacja firmy sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, zwłaszcza w kontekście czasu realizacji poszczególnych procesów.

 Dokładna dokumentacja towarów

Wszystkie przechowywane przez nas artykuły są wprowadzane do systemu, a ich przepływ jest na bieżąco monitorowany. Zapewniamy gromadzenie wszelkich danych i udostępnianie ich naszym klientom, dzięki czemu istnieje możliwość wglądu w aktualny stan towarów znajdujących się w wynajmowanej powierzchni magazynowej. Na życzenie kontrahenta przeprowadzamy również okresowe inwentaryzacje produktów.

 

Kompletacja i wysyłka towarów

Wynajem powierzchni magazynowej nie jest jedyną świadczoną przez nas usługą. Na zamówienie klienta przeprowadzamy również kompletację, a także wysyłkę krajową i zagraniczną wraz z przygotowaniem niezbędnej dokumentacji, co jest gwarancją przeprowadzenia całego procesu transportowego w sposób sprawny oraz z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm prawnych.

 

 

 Dbamy o bezpieczeństwo

Oferowany przez nas wynajem powierzchni magazynowej to przede wszystkim gwarancja bezpieczeństwa ładunku, nad którym czuwają nowoczesne maszyny oraz system monitoringu. Doświadczeni i wykwalifikowani pracownicy na bieżąco kontrolują stan produktów dostarczanych przez naszych klientów, a system komunikacji pozwala na bieżąco konsultować podejmowane działania związane z przepływem dóbr.

Oferujemy usługę składowania krótkoterminowego oraz długoterminowego różnego rodzaju towarów. Istnieje możliwość wynajęcia powierzchni magazynowej dla wielu grup produktów, na przykład z branży odzieżowej, elektronicznej, motoryzacyjnej czy dekoracyjnej. Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas usługami, które nasi doświadczeni pracownicy wykonają z dbałością o nawet najmniejszy szczegół.