DDT Logistics ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz


+48 510 405 513 dorian@ddtlogistics.pl

Dystrybucja przesyłek paletowych

Na polskim rynku działamy już od wielu lat, a w ostatnim czasie oferta naszej firmy została wzbogacona o usługi dystrybucji przesyłek paletowych. 14 lutego 2020 roku podpisaliśmy umowę, a tym samym staliśmy się członkiem sieci firmy Pallex 24, dzięki czemu jesteśmy w stanie umożliwić naszym klientom odbiór towaru na paletach oraz dostarczenie go następnego dnia pod wskazany adres na terenie Polski. W ramach nawiązanej współpracy głównym okręgiem naszego działania jest zachodnia część województwa Kujawsko – Pomorskiego, co pozwala nam się skoncentrować na konkretnym obszarze i go sukcesywnie rozwijać.

Jakość wykonywanych usług, terminowość oraz korzystne ceny sprawiły, że na rodzimym rynku staliśmy się bardzo konkurencyjnym przedsiębiorstwem. W ramach dystrybucji przesyłek paletowych działamy również w innych państwach Europy, jak na przykład w Anglii czy we Włoszech.

Nasze usługi

Dystrybucja przesyłek paletowych sprawdzi się znakomicie w przypadku klientów chcących przewieźć dużą ilość towarów. Nasi doświadczeni pracownicy, a także nowoczesne maszyny zadbają, aby na czas transportu cały towar został w odpowiedni sposób oznakowany. Nad bezpieczeństwem przewozu czuwają także nowoczesne ciężarówki wyposażone w innowacyjne systemy bezpieczeństwa.

Zapewniamy wystawienie wszystkich niezbędnych dokumentów magazynowych oraz przewozowych, dzięki czemu klient może na bieżąco kontrolować przepływ produktów. Ważną informacją jest fakt, że decydując się na tego typu dystrybucję przesyłek, do wagi towaru należy doliczyć także masę samej palety.

Oferujemy przewóz produktów z wielu branż, jak motoryzacyjna, przemysłowa czy elektroniczna, a ograniczenie czasu realizacji dystrybucji przesyłek do absolutnego minimum sprawia, że jesteśmy w stanie zaproponować także transport artykułów spożywczych.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi oferowanymi przez nas usługami. Jesteśmy pewni, że posiadane doświadczenie oraz bogate zaplecze firmy pozwoli nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.