DDT Logistics ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz


+48 510 405 513 dorian@ddtlogistics.pl

Transport ekspresowy

Istnieją branże i firmy, dla których terminowe dostarczenie przesyłki w krótkim czasie jest niezwykle ważne, pozwalając na efektowne prowadzenie swojej działalności. Dlatego firma DDT Logistics świadczy wsparcie z zakresu transportu ekspresowego, w ramach którego możliwe jest dostarczenie przesyłek w maksymalnie krótkim czasie.

Na czym polega transport ekspresowy?

Jest on atrakcyjnym rozwiązaniem dla firm, dla których terminowa realizacja zamówienia bądź zlecenia jest niezwykle ważna. Głównym celem, a zarazem zaletą transportu ekspresowego, jest maksymalne skrócenie czasu, potrzebnego na przewiezienie towarów, który często bywa nieosiągalny w przypadku standardowych sposobów dostaw. Obejmuje on zarówno przewóz przesyłek w obrębie kraju, jak i na terenie całej Europy.

Świadczony jest on przez profesjonalne firmy logistyczne, dysponujące pojazdami, których dopuszczalna masa całkowita nie przekracza 3,5t. Samochody zostały wyposażone w rozmaite rozwiązania technologiczne oraz systemy zapewniające terminowe dostarczenie towaru, przy zachowaniu jego maksymalnego bezpieczeństwa i ochrony przez uszkodzeniami, mogącymi powstać wskutek przewozu.

 

Co wyróżnia nasz transport ekspresowy?

Kluczowa zaleta to krótki czas przewozu towarów. Jest to możliwe dzięki flocie pojazdów, które ze względu na swoją stosunkową niską dopuszczalną masę całkowitą, nie wymagają zastosowania tachografów. Takie rozwiązanie pozwala na pokonywanie znacznych odległości w krótkim czasie, co zdecydowanie wyróżnia ten rodzaj transportu, czyniąc go atrakcyjnym rozwiązaniem na tle innych sposobów przewożenia towarów. Firma DDT Logistics oferuje także przewóz ładunków w rozmiarach paletowych.

Doświadczenie naszej firmy, pozwala na przygotowanie transportu w zaledwie kilka godzin, co znacznie ogranicza ryzyko jakichkolwiek przestojów czy opóźnień. Dzięki temu, Klienci powierzający przewóz naszym kierowcom, nie muszą martwić się o terminowość realizacji zlecenia, niezależnie od miejsca odbioru i dostarczenia przesyłki.