DDT Logistics ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz


+48 510 405 513 dorian@ddtlogistics.pl

historia firmy

Działamy na rynku od 2013 roku, a naszym celem jest zadowolenie i satysfakcja klientów. Jesteśmy zespołem młodych i ambitnych pracowników, dla których potrzeby osób korzystających z naszych usług, są zawsze na pierwszym miejscu.

Pierwsza nasza siedziba mieściła się na ul. Powstańców Wielkopolskich w Bydgoszczy. Początkiem naszej działalności była aktywność konsultingowa, polegająca na wspieraniu firm głównie zagranicznych i pomoc w poszukiwaniu kontrahentów na terenie naszego kraju.

Drugim etapem była działalność handlowa w obszarze nowoczesnych technologii. W tym okresie współpracowaliśmy z firmami zagranicznymi w zakresie sprzedaży i dystrybucji użytkowych urządzeń elektronicznych.

W związku z oczekiwaniami naszych klientów i dynamicznym rozwojem już w roku 2014 firma przeniosła się do nowego biura i otworzyliśmy magazyn logistyczny na ul. Fordońskiej w Bydgoszczy. W następnych latach zdecydowaliśmy się na otwarcie kolejnej hali magazynowej w tej samej lokalizacji.

Naszą ambicją jest ciągły rozwój i polepszanie serwisu dla naszych klientów. Dlatego zdecydowaliśmy się na nową inwestycję w magazyn logistyczny klasy A.
W styczniu 2019 roku firma przeniosła się do nowego magazynu i biur zlokalizowanych na ul. Witebskiej 1A w Bydgoszczy. Dzięki temu zdecydowanie zwiększyły się nasze możliwości dotyczące obsługi logistycznej, outsourcingu magazynowego i konfekcjonowania.

Podjęliśmy również decyzję o rozbudowie własnej floty samochodowej, dzięki której będziemy bardziej konkurencyjni na rynku jeśli chodzi o transport.
Nowo powstałe centrum logistyczne jest wyposażone w profesjonalny sprzęt i regały wysokiego składu. Latem 2019 roku hala zostanie doposażona w rampę hydrauliczną, która znacznie zwiększy efektywność naszej pracy.