DDT Logistics ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz


+48 510 405 513 dorian@ddtlogistics.pl

Organizacja transportu

Jesteśmy ekspertami w organizacji transportu ekspresowego towarów o dużej wartości, zarówno na terenie kraju jak i za granicą. Nasze przesyłki są  monitorowane na każdym etapie transportu.  Dzięki  stabilnej sytuacji kadrowej, wieloletniej współpracy z kierowcami, przewoźnikami, kontrahentami, zdobyliśmy uznanie wśród naszych klientów i jesteśmy postrzegani jako rzetelny i bezpieczny przewoźnik.

Własny transport samochodowy

Posiadamy własna flotę samochodów do transportu towarów do 3,5 tony która jest stale rozbudowywana. Stała współpraca z zaufanymi kierowcami pozwala nam monitorować transport na każdym etapie jego trasy. Korzystamy tylko z parkingów chronionych, a nasi kierowcy odpoczywają w warunkach hotelowych, co gwarantuje bezpieczeństwo materiałów przewożonych przez DDT Logistics.

 

Spedycja krajowa i zagraniczna

Naszym głównym obszarem transportu drogowego są transporty międzynarodowe zarówno wielkogabarytowe, paletowe oraz drobnicowe. Jesteśmy w stanie w krótkim czasie zorganizować transport na terenie Europy oraz poza nią. Współpracujemy ze sprawdzonymi partnerami spedycyjnymi, dzięki czemu firma DDT Logistics jest w stanie dotrzeć w każdy zakątek kuli ziemskiej. Korzystamy z transportu kolejowego, drogowego, lotniczego i morskiego. Mamy doświadczenie w wysyłce towarów m.in. do Chin, USA, Pakistanu, Izraela.

 

Przesyłki ekspresowe

DDT Logistics posiada kilkuletnie doświadczenie w transporcie przesyłek ekspresowych, przesyłek dużej wartości. Jesteśmy w stanie zorganizować przesyłkę w ciągu kilku godzin, mając na względzie jak najszybszy czas dostarczenia przesyłek oraz ich bezpieczeństwo. Organizujemy wysyłkę przesyłek ekspresowych również w rozmiarach paletowych.

 

Współpraca z agencjami i składami celnymi

Dzięki naszej wieloletniej obecności na rynku magazynowania i transportu, nawiązaliśmy współpracę z agencjami i składami celnymi, dzięki czemu nasze możliwości współpracy i oferowany serwis został poszerzony o możliwość współpracy z podmiotami i firmami zagranicznymi.