DDT Logistics ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz


+48 510 405 513 dorian@ddtlogistics.pl

Kompleksowa obsługa logistyczna krok po kroku

Doskonale wiemy, że prowadzenie własnej działalności w szeroko pojętej branży e-commerce, wymaga odpowiedniego zaplecza logistycznego. Dlatego nasza firma przygotowała ofertę, która będzie niezwykle atrakcyjnym rozwiązaniem m.in. dla producentów i sprzedawców, działających zarówno w sektorze B2B, jak i B2C. Jest nią kompleksowa obsługa logistyczna, która pozwala na bezpieczne oraz wygodne prowadzenie własnego biznesu.

Kompleksowa obsługa logistyczna krok po kroku

Nasza firma oferuje kompleksową pomoc wszystkim Klientom, poszukującym zaufanego partnera. Proponowana obsługa logistyczna obejmuje szereg działań, w tym m.in:

  • przyjmowanie towarów,
  • składowanie,
  • kompletację,
  • wydawanie i transport.

Aby zapewnić naszym Klientom maksymalny komfort ze współpracy, na każdym etapie wsparcia oferujemy szereg usług, które pozwalają na przechowywanie oraz zarządzanie towarem, zgodnie z oczekiwaniami Klientów.

W ramach naszych usług, oferujemy m.in. kontrolę dostarczonego towaru oraz dokumentacji, odpowiednie składowanie wszelkich towarów, z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm, kontrolę stanów magazynowych oraz weryfikację zlecenia, a także przygotowanie towarów do wysyłki, wraz z uwzględnieniem ich właściwego zabezpieczenia w przestrzeni załadunkowej.

 

DDT Logistic – idealny partner w biznesie

Nasze magazyny znajdują się w dogodnej lokalizacji w Bydgoszczy, co pozwala na wygodny i łatwy dojazd zarówno dostawcom, jak i Klientom z miasta oraz okolicznych miejscowości.

Kompleksowe wsparcie logistyczne z pewnością przełoży się na obniżenie kosztów, ze względu na brak konieczności zlecania obowiązków kilku firmom. Poza tym, korzystanie z naszych usług daje możliwość regularnego kontrolowania składowanych w nim towarów, co pomaga usprawniać prowadzenie biznesu.

Nasze pomieszczenia zostały również wyposażone w specjalny system monitoringu CCTV, co zapewnia bezpieczeństwo przechowywanym towarom.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferowanych usług, zachęcamy do kontaktu telefonicznego z naszą firmą.