DDT Logistics ul. Witebska 1a, 85-759 Bydgoszcz


+48 510 405 513 marta@ddtlogistics.pl

Dystrybucja Towarów

Firma DDT Logistics zajmuje się dystrybucją krajową i zagraniczną towarów. Specjalizujemy się w dystrybucji opartej zarówno na transporcie drogowym ładunków paletowych jak i pojedynczych przesyłek kartonowych i listowych.

Dzięki współpracy z agencjami celnymi, armatorami, firmami transportowymi, jesteśmy w stanie dostarczyć towar w każdy zakątek świata drogą lądową, lotniczą lub morską.

Jest to oferta skierowana zarówno do krajowych, jak również zagranicznych kontrahentów, którzy szukają możliwości związanych ze sprzedażą swoich produktów, nie mając własnego zaplecza magazynowego oraz logistycznego. W naszej ofercie znajduje się również możliwość przepakowywania, przeklejania etykiet oraz ich tworzenia . Przygotowujemy również towar dla odbiorcy docelowego ściśle według wymogów klienta.

Dzięki wspomnianym możliwościom dystrybucji nasi klienci mają możliwość mobilnego wydawania dyspozycji odnośnie wysyłki niezależnie od miejsca, w którym się aktualnie znajdują. Tym samym zapewniamy klientom możliwość komfortowego nadzorowania całego procesu dystrybucji.

 

Dystrybucja towarów o wysokiej wartości

Doskonale wiemy, że przewóz rożnego rodzaju przedmiotów powinien być wykonywany z należytą ostrożnością. W związku z tym dystrybucja towarów o wysokiej wartości świadczona przez naszą firmę wykonywana jest przez wykwalifikowaną kadrę i dopasowywana do potrzeb dystrybucji. Tak, aby w pełni zadowolić naszych klientów.

Dystrybucja przesyłek drobnicowych

Świadczona jest zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Dystrybucja przesyłek drobnicowych pozwala na transport niewielkich pakunków, najczęściej paczek, skrzynek lub kartonowych opakowań. Koszt takiego przewozu jest zależny od wagi całościowej przewożonego ładunku. Taki transport rozprowadzany jest do różnych odbiorców.

Dystrybucja przesyłek paletowych

Taka wysyłka doskonale sprawdzi się dla osób, które interesuje przewóz dużej ilości towarów. Dystrybucja przesyłek paletowych to bardzo wygodne rozwiązanie, należy jednak pamiętać, aby doliczyć wagę palety do wagi całego towaru. Za pomocą takiego transportu możliwe jest wysyłanie wszystkich towarów trwałych.

Dystrybucja krajowa

To jedna z najpopularniejszych form wysyłki różnego rodzaju towarów. Pozwala na szybkie i profesjonalne przetransportowanie ich we wskazane miejsce. Nieustanny rozwój tego typu transportu umożliwia przewóz coraz większej ilości różnego rodzaju ładunków.

Dystrybucja zagraniczna

W naszej firmie zatrudniam doświadczonych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo przesyłek i odpowiednio je zabezpieczają, szczególnie jeśli przewożone są na długie trasy. Prowadzona przez nas dystrybucja zagraniczna to możliwość szybkiego dostarczenia ładunku we wskazane miejsce.